In april 2025 startte de Regie der Gebouwen met verschillende inrichtingswerken in het administratief centrum “Portes de l’Europe” in Nijvel om er bijkomende diensten van de Federale Politie te huisvesten.

Context

Het complex “Portes de l’Europe” bestaat uit 3 gebouwen die worden gehuurd door de Regie der Gebouwen om er verschillende diensten van de Federale Politie en van de FOD Justitie in te huisvesten.

In 2025 zal de Regie der Gebouwen er verschillende inrichtingswerken uitvoeren om er bijkomende diensten van de Federale Politie te huisvesten.

Uitgevoerde werken

De herinrichtingswerken  worden uitgevoerd in drie fases, zodat de continuïteit van de diensten kan worden gegarandeerd.

De werken bestaan met name uit het openbreken en herinrichten van bepaalde zones en het aanpassen van de technische installaties (elektriciteit en HVAC).

De Regie der Gebouwen investeert ongeveer 1 miljoen euro in de werken, die zullen duren van april 2025 tot begin 2026.

Technische fiche

Eigenaar: REGENT BUILDING NV

Huurder: Regie der Gebouwen

Gebruikers: Federale Politie en FOD Justitie

Bouwheer: Regie der Gebouwen

Aannemer: de vennootschappen Putman en TEM

Duur van de werken: april 2025 - eerste trimester 2026

Kostprijs van de werken: ongeveer 1 miljoen euro incl. btw

 

Laatste wijziging in juli 2025